Metallica na ostatniej prostej?

REKLAMA
Lars Ulrich wprowadził Deep Purple do Sali Sław Rock and Roll Hall of Fame. W wywiadzie dla Rolling Stone ujawnił szczegóły długo wyczekiwanego albumu Metalliki.
REKLAMA

Podczas gali, która odbyła się w piątek 8 kwietnia w Barclays Center w Nowym Jorku, twórcy "Smoke On the Water" zostali uhonorowani za całokształt swojej twórczości. Deep Purple do Sali Sław wprowadził Lars Ulrich. Po ceremonii eden z dziennikarzy Rolling Stones zapytał perkusistę Metalliki o kolejny album.

REKLAMA

Metallica w ostatnich latach skupia się na koncertowaniu, a ich ostatnim studyjnym krążkiem jest "Death Magnetic" z 2008 roku. Co na temat nadchodzącego wydawnictwa mówi perkusista zespołu?

- Album jest w drodze. W zasadzie może pojawić się kiedykolwiek. Jak mówią: póki życie, póty nadzieja.

Lars zaznacza jednak, że Metallica to zapracowany zespół, który nie skupia się tylko na nagrywaniu płyt. - Powiedziałbym, że płyta jest prawie gotowa. Mamy mnóstwo innych obowiązków, którymi musimy się zająć. Życie w Metallice w tych czasach to nie tylko nagrywanie płyt; chodzi też o te wszystkie rzeczy, grę na AT&T Park. Ktoś robi coś, ktoś inny coś innego. Mamy te różne rzeczy, a album powstaje, gdy nie mamy absolutnie nic innego do roboty.

Miejmy nadzieje, że Metallica dzięki mniejszej ilości obowiązków w najbliższym czasie znajdzie chwilę na nagranie nowej płyty.

REKLAMA
 
REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory