NOWOŚĆ: Blink-182 prezentuje "Bored To Death"!

REKLAMA
Zespół po zawirowaniach związanych ze składem udostępnia nowy utwór.
REKLAMA

Odejście Toma DeLonge'a z Blink- 182 w 2015 roku dla wielu oznaczało koniec punkowej kapeli. Powodem były przede wszystkim różnice artystyczne oraz brak możliwości zgrania grafików. Zespół postanowił jednak kontynuować działalność i znalazł zastępstwo w osobie Matta Skiby znanego z Alkaline Trio. To właśnie z nim w miejsce DeLonge'a powstał nowy kawałek oraz cała płyta.

REKLAMA

Nowe wydawnictwo Blink-182 ukaże się 1 lipca i jest zatytułowane "California". Grupa udostępniła pierwszy utwór "Bored To Death" promujący nową płytę:

 

Travis Baker, perkusista zespołu jest wyraźnie podekscytowany dołączeniem Matta Skiby do składu : "Wcześniej nie mogliśmy nagrywać muzyki. Nie dało się zebrać nas trzech w tym samym miejscu. Teraz jest między nami chemia i te same wibracje. To zupełnie nowy rozdział i nie mamy zamiaru być przeciętni, chcemy zrobić coś zabójczego. Nagramy świetny album".

Matt Skiba nie będzie jednak głównym wokalistą na albumie "California". Według zapowiedzi będzie nim Mark Hoppus, a Matt odpowiedzialny jest tylko za chórki.

Czy były wokalista Tom DeLonge może wrócić do Blink-182? Sam nie wyklucza takiej możliwości: "Jestem absolutnie chętny do ponownego grania z tymi gośćmi. Każdego dnia ludzie namawiają mnie do powrotu. Niczego nie zapomniałem i jestem wdzięczny życiu za ten zespół i moich kolegów. Myślę o kapeli każdego dnia - czasami kilkukrotnie. Kocham tych ludzi i zespół, więc pograjmy jeszcze kiedyś w przyszłości, wymyślmy coś. Potrzebujemy trochę czasu bycia osobno, bo wszyscy chcemy odmiennych rzeczy w tym momencie".

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory