Nowy album System Of A Down?

REKLAMA
Wokalista Serj Tankian w wywiadzie dla Rolling Stone opowiada o możliwym nowym materiale System of a Down.
REKLAMA

Można zauważyć, że w obozie System of a Down zdecydowanie coś się dzieje. Jakiś rok temu słyszeliśmy o nowych utworach i następcy "Mezmerize" i "Hypnotize", jednak sprawa ucichła, a a panowie po kilku koncertach znów rozeszli się w swoje strony Serj Tankian w najnowszym wywiadzie udzielił kilku informacji: "Komunikujemy się ze sobą i sprawdzamy, czy jesteśmy połączyć razem ten materiał, który mamy. Komunikacja przebiega sprawnie, w tę i we w tę. Nie mogę złożyć żadnej deklaracji co do terminu, czy ta płyta wyjdzie, czy nie, bo nie weszliśmy jeszcze do studia i jej jeszcze nie nagraliśmy, ale zdecydowanie komunikujemy się ze sobą. Gramy sobie utwory i inne rzeczy, wiec jest dobrze. Zobaczymy, co będzie".

REKLAMA

Na nowy materiał od System of a Down z pewnością poczekamy, wokalista jednak odniósł się do tego jaki on może być: "Uważam, że byłoby wspaniale stworzyć coś zupełnie nowego, pójść w nowym kierunku. To byłoby bardzo ekscytujące, jednak wszyscy muszą być na pokładzie, po tej samej stronie i musiałoby być to zrobione tak, żeby wszyscy byli szczęśliwi. Jeśli będziemy potrafili tak zrobić, to tak zrobimy".

Serj Tankian zaprezentował swój nowy solowy utwór "Artsakh", opowiadający o ormiańskich wojownikach z Nagorno-Karabakh - regionu sąsiadującego z Armenią Azerbejdżanu. Posłuchajcie...

 
REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory