Twenty One Pilots po raz pierwszy w Polsce!

REKLAMA
Twenty One Pilots po raz pierwszy zawitają do naszego kraju w ramach światowej trasy Emotional Roadshow. 3 listopada zespół zagra na warszawskim Torwarze.
REKLAMA

Muzyka Twenty One Pilots, jak sami twierdzą, jest nie do określenia. Duet składający się z perkusisty Josha Duna, który okazyjnie gra także na trąbce, oraz wokalisty-multiinstrumentalisty Tylera Josepha, łączy ze sobą całą gamę gatunków: pop, indie, punk, rock, rap, a to wszystko przy dźwiękach ukulele.

REKLAMA

Zespół powstał w 2009 roku, kiedy to sami wyprodukowali i wydali pierwszą płytę, zatytułowaną po prostu "Twenty One Pilots". Po małej zmianie składu w 2011 roku wydali wyprodukowany samodzielnie album - "Regional At Best" i zaczęli intensywną promocję w Ohio. Nie poszło to na marne - zostali zauważeni przez wytwórnię Fueled By Ramen (m.in. Panic! at the Disco, Paramore) i wkrótce podpisali z nimi kontrakt. W 2013 światło dzienne ujrzała nowa płyta - "Vessel", promowana przez singel "Car Radio". Tyler i Josh wreszcie opuścili Ohio, a występy na MTV Movie Awards 2014, w programie "Late Night with Seth Meyers", oraz trasy koncertowe z Panic! at the Disco, Fall Out Boy i Paramore przyniosły im międzynarodową sławę. W 2015 roku zespół wydał kolejną płytę - "Blurryface". Promujący ją singel "Stressed Out" stał się światowym hitem. Rok po premierze piosenki ma ona ponad 300 milionów wyświetleń w serwisie YouTube. Twenty One Pilots są aktualnie nominowani w czterech kategoriach prestiżowych nagród Billboardu.

Bilety trafią do sprzedaży w piątek, 13 maja.

 
REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory