Jarosław Kuźniar w nietypowej dla siebie roli...

REKLAMA
Prezenter wpadł do studia Rock Radia żeby troszkę pofiglować!
REKLAMA

Jarosław Kuźniar to osoba wielu talentów. Dokładnie tak samo jak Kędzior i Tymon. Kolaboracja tego tercetu musiała prowadzić do czegoś wybuchowego. A zaczęło się tak niewinnie...

REKLAMA

Wiadomo, że "Ranne Kakao" od zawsze stroniło od polityki. Ten temat nas brzydził i jawnie się do tego przyznawaliśmy. Ale o pewnych rzeczach wstyd nie wiedzieć. - Tylko idioci nie orientują się w bieżących sprawach - rzucił popalając papierosa Kędzior. Piotr postanowił coś z tym zrobić. Skorzystał z okazji i wykorzystał naszego gościa - Jarosława Kuźniara - do celów prywatnych. - Wytłumacz mi co to jest audyt! - zażądał Kędzierski, a Kuźniar nie okazał mu litości.

- Masz męski samochód, ale tego samego nie można powiedzieć o Twoim portfelu - rzucał kolejnymi punchline'ami Kuźniar. Tymon wystąpił w roli suflera. Nagle okazało się, że audyt Kędziora nie poszedł najlepiej. Dlaczego? Bo dalej nie wiemy czym on do jasnej ciasnej jest...

Tak zwaną "wiśniówką na torcie" był moment, na który wszyscy fani "Kakao" czekają przez cały tydzień. "Gala", "Freed From Desire", czy "artystka z Włoch" - wystarczy rzucić kilka haseł i wszyscy wiadomo o co chodzi. Jarosław Kuźniar wszedł w naszą grę. Zaczął śpiewać. I to jak... "Masz doskonały falset" - komplementował Jarka Tymon. O dziwo wcale nie chodziło o nic zbereźnego. Zobaczcie zresztą sami.

 

I tak - z uśmiechem na ustach - nasze spotkanie z najpopularniejszym newsowcem w kraju dobiegło końca. Wracamy w przyszłym tygodniu, z potężną dawką mocy. Odpalajcie Rock Radio codziennie od 7 do 10, a usłyszycie balsamiczne głosy Kędziora i Tymona. To jedyne czego Wam trzeba o poranku. Uwierzcie nam!

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory