Ghost wydaję EP-kę!

REKLAMA
Zespół nie zwalnia tempa i wkrótce zamierza wydać nowy materiał.
REKLAMA

Szwedzka grupa planuje wydanie drugiego minialbumu. Mimo napiętego grafiku muzycy, znaleźli czas na nagranie nowej muzyki, co z pewnością ucieszy fanów.

REKLAMA

Ghost właśnie jest w trakcie wiosennej trasy po Stanach Zjednoczonych i Bezimienny Ghoul opowiedział o tym, że najbliższe miesiące zapowiadają się bardzo pracowicie : "Skończymy tę trasę 22 maja 2016 w Albany. Następnie rozpocznie się europejskie tournée, które startuje 27 maja 2016 i ciągnie się do początku lipca. Mamy zaplanowane festiwale".

Jakie są plany kapeli na drugą połowę 2016 roku?: "Po tym wszystkim wydamy EP-kę. To będzie świetne, bo to wznowi cały ten cykl. Tak więc będziemy mieć nowy materiał oraz nowe sceniczne show. To całkiem nowy układ. Następnie będziemy was tym terroryzować aż do 2017 roku".

Ghost został w 2016 roku nagrodzony statuetką Grammy w kategorii Najlepsze wykonanie - metal za utwór "Cirice" z albumu "Meliora" z 2015. Z pewnością zmotywowało to zespół do dalszego tworzenia i nie zwalniania tempa. Bezimienny Ghoul był mile zaskoczony otrzymaniem prestiżowej nagrody oraz przyjęciem przez publiczność na gali: "Spodziewaliśmy się, że na czerwonym dywanie przyjmą nas na zasadzie: "O, super, kim jesteście?" Było odwrotnie, bo mówili: "O, ci faceci z Ghost. Naprawdę lubię wasz utwór, który nazywa się... ". To pokazywało, że wiedzieli kim jesteśmy, a byli tam różni ludzie, dziennikarze, muzycy wykonujący rozmaite gatunki muzyczne. To było fascynujące".

 

Przypomnijmy, że zespół będziemy mogli zobaczyć już 30 maja w warszawskim klubie Stodoła.

REKLAMA

Wyczekujecie nowej EP-ki Ghost?

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory