Aerosmith bez Stevena Tylera?

Od dawna wiadomo, że wokaliście i pozostałym członkom zespołu nie jest po drodze. Aerosmith pójdzie w ślady AC/DC i zmieni wokalistę?

Steven Tyler ciągle zapewnia, że chciałby ruszyć w trasę ze swoimi kolegami z Aerosmith, jednak mówi też o zakończeniu kariery zespołu i skupieniu się na promowaniu solowego wydawnictwa. Pozostali muzycy Aerosmith są niezadowoleni z tej sytuacji i coraz głośniej mówią o rozwiązaniach alternatywnych. Nie można im się dziwić.

Gitarzyście zespołu Bradowi Whitfordowi spodobało się rozwiązanie zastosowane przez kolegów z AC/DC, czyli zmiana wokalisty w trakcie trwania trasy. Zapytany przez portal MetalRules.com , czy widzi możliwość zastąpienia Tylera innym wokalistą odpowiedział: "Zdecydowanie. Rozważamy to, ale trudno mi powiedzieć, co z tego wyjdzie. Moim zdaniem to byłoby doskonałe rozwiązanie".

Co więcej muzyk zasugerował nawet swoich faworytów do przejęcia roli po Tylerze, którymi są Myles Kennedy albo... Axl Rose. Nie wiadomo natomiast nic konkretnego na temat nowego materiału od Aerosmith. Gitarzysta wspomniał jedynie, że Joe Perry ma nieco premierowego materiału, ale widać wyraźnie, że muzycy myślą raczej o trasie koncertowej, niż nowej płycie.

Czy szykuje się zmiana wokalisty w kolejnym kultowym zespole?

SŁUCHAJ ROCK RADIA