Pożegnalna trasa Manowar

Po 36 latach na scenie zespół ogłasza koniec swojej kariery.

Grupa ogłosiła za pośrednictwem swojego Facebooka, że nadszedł czas na pożegnanie. Podczas trasy "The Final Battle" zobaczymy Manowar po raz ostatni na żywo. Występy rozpoczną się w Niemczech, jednak nie znamy jak na razie konkretnych dat pożegnalnej trasy nowojorskiego zespołu.

Oświadczenie Manowar: Trasa "Gods and Kings" była przełomowa w naszej karierze. Scena, dźwięk, wideo i Wy, nasi fani - to wszystko było cudowne. To tak wspaniałym doświadczeniu było jasne, że następnym razem musimy zrobić coś większego, wykraczającego poza to, co zrobiliśmy do tej pory - coś, co wypełni sny każdego fana Manowar. To jest najlepszy moment, by powiedzieć "dziękuję" i się pożegnać. "The Final Battle" rozpocznie się w Niemczech i zabierze nas w podróż po całym świecie, by powiedzieć Wam wszystkim "do widzenia". Tym, którzy wezmą udział w tej trasie, na zawsze pozostaną wspomnienia - będą świadkami zespołu, który oddał krew, serca, dusze i każdą chwilę swojej kariery prawdziwemu heavy metalowi.

Manowar wydał 11 studyjnych płyt. Ostatnią z nich jest "The Lord of Steel" z 2012 roku. Kapela w 2014 roku nagrała na nowo swój najbardziej znany album "Kings of Metal", który debiutował w 1988 roku.

Trasa "The Final Battle" zawita do Polski?

SŁUCHAJ ROCK RADIA