Biografia Iron Maiden już w czerwcu

REKLAMA
Już w przyszłym miesiącu na rynku książkowym pojawi się "Run To The Hills"- biografia Iron Maiden. Autorem książki jest znany w z pisania muzycznych lektur Mick Wall, który napisał m.in "The Doors. Gdy ucichnie muzyka" czy "Enter Night - Metallica".
REKLAMA

Historia Iron Maiden, poczynając od pierwszych koncertów w pubach londyńskiego East Endu po występy w roli gwiazdy na największych światowych festiwalach, jest historią wiary we własne umiejętności, świadectwem determinacji i osobistego poświęcenia w nadzwyczajnej muzycznej odysei. Wielu spośród artystów obecnej generacji właśnie muzyków Iron Maiden wskazuje jako swoją główną inspirację. Jednak dla zespołu znanego na całym świecie dzięki swoim porywającym występom, sprzedaży ponad 60 milionów egzemplarzy płyt, zawsze wyprzedanym trasom koncertowym oraz zdobywaniu list przebojów - sukces nie przyszedł od razu.

REKLAMA

Książka Micka Walla jest dogłębną analizą fenomenu Ironów, widzianą oczami obecnych i byłych członków grupy, menedżerów, przedstawicieli firm fonograficznych, krytyków muzycznych, producentów, promotorów i innych osobistości ze świata muzyki. Biografia prezentuje zarówno wzloty, jak i upadki artystów w świecie muzycznym, związane z drogą na szczyt w branży znanej z nieopisanego bogactwa czekającego na tych, którym się powiodło, jak i bezmiaru rozpaczy czyhającej na muzyków, którzy ponieśli porażkę.

"Run To The Hills" daje szczery i pełny wgląd w historię Iron Maiden, zespołu, który stał się jednym z najbardziej poważanych na rynku muzycznym.

Przypomnijmy, że w 2016 roku Iron Maiden po raz kolejny odwiedzi Polskę i 3 lipca wystąpi na Stadionie we Wrocławiu. Formacja promować będzie najnowszy album "The Book Of Souls", który miał premierę we wrześniu 2015 roku i pokrył się w Polsce złotem.

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory