Prophets of Rage, czyli Rage Against The Machine, Public Enemy i Cypress Hill!

REKLAMA
Spekulacje okazały się prawdą! Powstaje nowa supergrupa Prophets of Rage!
REKLAMA

W skład kapeli wchodzą Tom Morello, Tim Commerford i Brad Wilk z Rage Gainst The Machine oraz Chuck D i DJ Lord z Public Enemy i B-Real z Cypress Hill.

REKLAMA

31 maja kapela zagrała premierowy koncert w Los Angeles, w klubie Whiskey a Go-Go. Zespół będzie wykonywał utwory z repertuaru wszystkich trzech formacji. Muzycy mają też wspólną piosenkę zatytułowaną "The Party Is Over".

Dlaczego frontman Rage Against The Machine nie uczestniczy w projekcie?

Okazuje się, że Zack De La Rocha przygotowuje solowy album. Poinformował o tym, jego kolega z Rage Against The Machine Brad Wilk, który bierze udział w supergrupie Prophets Of Rage.

- Zack jest zajęty, nagrywa właśnie album - powiedział perkusista. Dodał, że ma to być od dawna wyczekiwany solowy materiał Amerykanina. Zaś Tim Commerford, basista Rage Against The Machine, przyznał dziennikarzom, że De La Rocha udzielił im błogosławieństwa na sformowanie supergrupy, w której są jeszcze Chuck D i DJ Lord z Public Enemy i B-Real z Cypress Hill. - Jesteśmy jak rodzina, wspieramy się. Ja też wspieram Zacka we wszystkim, co robi - zapewnił Tim.

REKLAMA

Na razie nie wiadomo, kiedy solowy materiał De La Rochy miałby się ukazać.

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory