"Indiana Jones" i "Gwiezdne wojny" z muzyką Johna Williamsa!

REKLAMA
Niektóre rzeczy się nie zmieniają. John Williams pozostanie kompozytorem serii "Indiana Jones" i "Star Wars".
REKLAMA

84-latek zajmie się muzyką do piątego filmu o dzielnym archeologu oraz do ósmej odsłony sagi science fiction. - Skoro mogę to zrobić, na pewno zrobię - powiedział artysta. - Powiedziałem Kathy Kennedy (producentce), że z przyjemnością się tym zajmę, ale prawa jest taka, że nie chcę, by ktoś inny pisał muzykę dla Daisy Ridley.

REKLAMA

John WilliamsJohn Williams John Williams John Williams

Za kamerą obrazu "Indiana Jones 5" stanie twórca dotychczasowych czterech obrazów - Steven Spielberg. W roli tytułowej ponownie zobaczymy Harrisona Forda. Scenariusz pisze David Koepp, który pracował przy produkcji "Indiana Jones i królestwo kryształowej czaszki". Projekt doczeka się premiery 19 lipca 2019 roku.

W kontynuacji dzieła "Gwiezdne wojny: Przebudzenie mocy" do swych ról wrócą Carrie Fisher, Mark Hamill, Daisy Ridley, Adam Driver, John Boyega, Oscar Isaac, Lupita Nyong'o, Domhnall Gleeson, Anthony Daniels, Gwendoline Christie i Andy Serkis. Ponadto udział potwierdzili Benicio Del Toro, Laura Dern i Kelly Marie. Polska premiera "Star Wars: Episode VIII" zaplanowana jest na 14 grudnia 2017 roku. Rian Johnson odpowiada za reżyserię jak i scenariusz.

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory