Kolejny album Billy Talent!

REKLAMA
Piąty album grupy tuż, tuż.
REKLAMA

"Afraid of Heights" to piaty album zespołu, który promowany jest przez singiel "Louder than the DJ". Ostatnim krążkiem grupy był "2012 Dead Silence" wydany w 2012 roku. W nagraniach nie uczestniczył perkusista grupy Aaron Solowoniuk, który cierpi na stwardnienie rozsiane. Zastąpił go Jordan Hastings z grupy Alexisonfire, Cunter i Say Yes. Krążek "Afraid of Heights" zadebiutuje 29 lipca bieżącego roku.

REKLAMA

Wokalista grupy, Ben Kowalewicz o singlu "Louder than the DJ", który promuje płytę: Kiedy byliśmy młodsi, chodziliśmy zobaczyć jakiś zespół na żywo, to nas dosłownie zmieniło i ukształtowało nas w ludzi, jakimi teraz jesteśmy i teraz czuję jakby muzyka stała się bardziej homogenizowana i jednolita, a nie ma w niej żadnego głęboko emocjonalnego akcentu, z którym dzieciaki mogłyby się połączyć. ( ) Musimy mieć pewność, że kolejne pokolenie będzie w stanie podnieść gitarę albo zasiąść za bębnami i po prostu dać czadu przed swoimi kumplami aż do porannych godzin.

W wywiadzie dla TeamRock, Ben mówił także o swoim miejscu w rockowym świecie: Gramy razem od szkoły średniej i teraz jesteśmy 40-kilku letnimi facetami i wciąż czujemy się, jakbyśmy mieli bardzo dużo do powiedzenia. Po okresie przerwy i albumie "Hits", byliśmy w stanie określić, czy było to pomyślne i czy zostaliśmy pobłogosławieni, więc teraz jesteśmy na etapie - Idźmy naprzód, zobaczmy, jak daleko możemy to przekazać! Nienawidzę brzmieć tak słabo, ale mówimy o miłości i o chwytaniu okazji, które nam się trafiają i pokazać się z najlepszej strony, a przede wszystkim nie wycofywać się, kiedy kłopoty nadchodzą. To wszystko włożyliśmy do jednego garnka i hm jesteśmy gotowi to zjeść.

Tak prezentuje się tracklista "Afraid of Heights":

1. Big Red Gun

REKLAMA

2. Afraid Of Heights

3. Ghost Ship Of Cannibal Rats

4. Louder Than The DJ

5. The Crutch

REKLAMA

6. Rabbit Down The Hole

7. Time-Bomb Ticking Away

8. Leave Them All Behind

9. Horses & Chariots

REKLAMA

10. This Is Our War

11. February Winds

12. Afraid Of Heights (Reprise)

Do premiery pozostało jeszcze kilkanaście dni, tymczasem singiel "Louder than the DJ":

REKLAMA
 
REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory