Powstaną komiksy inspirowane klipami Slayera!

REKLAMA
Legenda thrash metalu, grupa Slayer, dołączy do grona wykonawców, którzy mogą poszczycić się swoimi komiksami. Pierwszy z zeszytów pojawi się jeszcze w 2016 roku.
REKLAMA

Zespół nawiązał współpracę z wydawnictwem Dark Horse, a partnerstwo to zaowocuje trzema zeszytami, dla których inspiracją będą teledyski Slayer "Repentless" oraz "You Against You" . Klipy wyreżyserował BJ McDonnella. Pierwszy komiks będzie zatytułowany "Slayer: Repentless, Vol. 1" i będzie do kupienia jeszcze w 2016 roku.

REKLAMA

- Piosenki, które piszę, to historie. A nawet jeśli nie są nimi, są bardzo wizualne. BJ zdołał to doskonale uchwycić - mówił gitarzysta Kerry King o piosenkach i klipach w rozmowie z magazynem "Rolling Stone".

Teksty do obrazków napisze Jon Schnepp, były reżyser animowanego serialu "Metalocalypse", kiedyś współpracujący także z zespołami Avenged Sevenfold i Exodus.

 
 

Ostatni album Slayer, "Repentless", miał premierę 11 września 2015 roku. To pierwsza płyta nagrana bez Jeffa Hannemana, który zmarł w 2013 roku. W lipcu 2016 roku, podczas koncertu na festiwalu w Jarocinie, zespół odebrał za ten album złotą płytę.

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory