"Legion samobójców" i kolejny zwiastun z Jaredem Leto!

REKLAMA
Nowy zwiastun filmu "Legion samobójców" skupia się przede wszystkim na Jokerze. Czy Jared Leto okazał się godnym następcą Heatha Ledgera i stanął na wysokości zadania?
REKLAMA

Najnowszy zwiastun daje nadzieję, że Heath Ledger znalazł w roli Jokera godnego następcę. Na definitywną odpowiedź z pewnością jednak jeszcze za wcześnie, a wiadomo, że poprzeczka zawieszona została wysoko.

REKLAMA
 

Obraz w reżyserii Davida Ayera przedstawia losy grupy czarnych charakterów zatrudnionych przez rząd do wykonania zadania zbyt niebezpiecznego dla superbohaterów. Złoczyńcy, którzy dotychczas działali samodzielnie, muszą połączyć siły, aby sprostać wyzwaniu.

W filmie - poza Leto - grają Will Smith jako Deadshot, Margot Robbie jako Harley Quinn, Cara Delevingne jako Enchantress, Joel Kinnaman jako Rick Flagg, Jai Courtney jako Boomerang, Ike Barinholtz jako Dr. Hugo Strange, Adam Beach jako Ravan. W obsadzie znaleźli się również Scott Eastwood, Alex Meraz, Jim Parrack, Common i Raymond Olubowale. Viola Davis występuje w roli szefowej jednostki, Amandy Waller.

Premiera zapowiedziana została na 5 sierpnia .

Grający Jokera Jareda Leto w 2014 roku, za rolę w filmie "Witaj w klubie" otrzymał Oscara. Wokalista kapeli Thirty Seconds to Mars, z którą sprzedał 15 milionów płyt. Ostatni longplay bandu to "Love, Lust, Faith and Dreams" z maja 2013 roku.

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory