Cliff Williams: Przyszedł czas na to, abym odszedł.

REKLAMA
We wtorek, 20 września 2016 roku, AC/DC zakończyli światową trasę koncertową. Było to ostatnie tournée, w którym wziął udział basista Cliff Williams.
REKLAMA

W opublikowanym 20 września klipie, Cliff podziękował wszystkim fanom, którzy okazali AC/DC wsparcie na trasie koncertowej, na której od wiosny rolę frontmana sprawował Axl Rose z Guns N'Roses, zastępujący niedysponowanego Briana Johnsona. Dodał również, że nastał czas na pożegnanie się ze sceną.

REKLAMA

- Przyszedł czas na to, abym odszedł, i tyle - mówi w filmiku Cliff. - Nie robię tego dlatego, że straciliśmy Malcolma, Phila i Briana. Gdy coś takiego się dzieje, wszystko się zmienia. Gdy zmarł Bon Scott też wszystko się zmieniło. Cały czas coś się zmienia, więc to nie powód mojego odejścia. Po prostu, jestem gotowy na to, aby odejść i robić to, co chcę robić.

 

Muzyk wyklucza nie tylko koncertowanie, lecz również nagrywanie z AC/DC w przyszłości.

66-letni dziś Cliff Williams, Anglik z urodzenia, od lat mieszkający w USA, dołączył do AC/DC w połowie 1977 roku i od tamtej pory cały czas był członkiem zespołu. Zadebiutował na płycie "Powerage".

Album "Rock Or Bust", zamykający dyskografię AC/DC, ukazał się w 2014 roku.

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory