Jared Leto reżyseruje 30 Seconds to Mars

REKLAMA
Jared Leto ujawnia kolejny talent - reżyserski. Grupa 30 Seconds to Mars opublikowała zapowiedź koncertowego dzieła "Camp Mars: The Concert Film", które nakręcił wokalista.
REKLAMA

Materiał został zarejestrowany w Malibu, w Kalifornii podczas dwóch nocy w czasie obozu dla dorosłych, który zorganizowała kapela. - Wiem, że obozowicze się świetnie bawili, ale ja, Shannon i Tomo również się tu znakomicie bawiliśmy - mówi frontman.

REKLAMA

Trailer można obejrzeć pod tym adresem.

Premiera została wyznaczona na 9 października.

30 Seconds to Mars to obecnie jeden z najbardziej popularnych zespołów rockowych na świecie. Sprzedali 15 milionów albumów. Ostatnią płytą Amerykanów jest "Love, Lust, Faith And Dreams" z 2013 roku. W 2017 ukaże się piąty longplay bandu.

Jareda Leto niedawno można było podziwiać w roli Jokera w "Legionie samobójców". Zapowiedział też udział w obrazie o Andym Warholu Za rolę w dramacie "Witaj w klubie" gwiazdor otrzymał Oscara.

REKLAMA

aka | aceshowbiz

Materiał został zarejestrowany w Malibu, w Kalifornii podczas dwóch nocy w czasie obozu dla dorosłych, który zorganizowała kapela.

Premiera została wyznaczona na 9 października, a trailer filmu możecie zobaczyć tutaj .

- Wiem, że obozowicze się świetnie bawili, ale ja, Shannon i Tomo również się tu znakomicie bawiliśmy - mówi frontman.

REKLAMA

30 Seconds to Mars to obecnie jeden z najbardziej popularnych zespołów rockowych na świecie. Sprzedali 15 milionów albumów. Ostatnią płytą Amerykanów jest "Love, Lust, Faith And Dreams" z 2013 roku. W 2017 ukaże się piąty longplay bandu. Jareda Leto niedawno można było podziwiać w roli Jokera w "Legionie samobójców". Zapowiedział też udział w obrazie o Andym Warholu Za rolę w dramacie "Witaj w klubie" gwiazdor otrzymał Oscara.

za megafon.pl

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory