"The Walking Dead" - powstanie 8. sezon!

REKLAMA
23 października wystartuje 7. sezon "The Walking Dead". Na tym jednak historia się nie zakończy!
REKLAMA

Premiera ósmego sezonu "The Walking Dead" odbędzie się pod koniec 2017 roku. Wówczas fani doczekają się setnego odcinka cyklu .

REKLAMA

- Co za radość, że będziemy dalej współpracować z Robertem Kirkmanem i Scottem M. Gimplem. Oni oraz reszta ekipy to najbardziej przykładający się do obowiązków ludzie w branży telewizyjnej, dzięki którym fani mogą oglądać "The Walking Dead". I co najważniejsze, dziękujemy fanom, którzy dają życie tej wspaniałej serii - komentował Charlie Collier , przewodniczący AMC.

Cykl opowiada o ludziach, którzy żyją w świecie po wybuchu epidemii zombie. W produkcji występują Andrew Lincoln jako Rick, Chandler Riggs jako Carl, Danai Gurira jako Michonne, Melissa McBride jako Carol, Lauren Cohan jako Maggie, Steven Yeun jako Glenn, Norman Reedus jako Daryl, Lennie James jako Morgan i Jeffrey Dean Morgan jako Negan.

Tak, jak w przypadku sezonów poprzednich, 16 odcinków siódmej odsłony "The Walking Dead" wyemitowanych zostanie w dwóch częściach: pierwszych osiem epizodów międzynarodowa widownia śledzić zacznie od 24 października (kilkanaście godzin po premierze w USA), a pozostałe powrócą na ekrany telewizorów w lutym 2017 roku.

Obecnie "The Walking Dead" to jedna z najbardziej rozchwytywanych produkcji telewizyjnych na świecie. Szósty sezon miał na świecie o 37 procent widzów więcej niż seria wcześniejsza.

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory