LP zapowiada nowy album!

REKLAMA
Po wielkim sukcesie przeboju "Lost On You" artystka uraczy swoich fanów płytą o tym samym tytule.
REKLAMA

"Lost On You" nie jest pierwszym i jedynym sukcesem Laury Pergolizzi . Artystka ma na swoim koncie hity dla takich gwiazd jak Rihanna, Christina Aguilera, Rita Ora oraz the Backstreet Boys. Ponadto, jej wydana w 2014 roku solowa płyta - "Forever Now" zebrała wiele pochlebnych recenzji: "The Wall Street Journal" podsumował materiał stwierdzeniem, że LP "puka do bram wielkiej kariery", a "LA Times" dodał, że "jej głos wywołuje owacje na stojąco".

REKLAMA

W oczekiwaniu na nowy album LP ukazała się w tym roku EP-ka "Death Valley" . Wydawnictwo było małym przedsmakiem tego, co znajdzie się na płycie "Lost On You". Oprócz utworów znanych z "Death Valley" na album trafi kolejnych 5 premierowych nagrań.

"Lost On You" została wyprodukowana przez Mike'a Del Rio oraz PJ Bianco. W tworzeniu utworów wspomógł LP długoletni współpracownik - Nate Campany. Materiał powstawał w trudnym dla LP okresie - po nieudanym związku artystki. Płyta nie jest w całości przejmującym opłakiwaniem złamanego serca - to również pełna nadziei, radosna celebracja miłości i samoakceptacji. Wydawnictwo "Lost On you" ukaże się już 9 grudnia!

W chwilę po premierze albumu LP wystąpi z 2-ma koncertami w Polsce: 12 grudnia w warszawskim klubie Palladium, dzień później - 13 grudnia - w CK Zamek w Poznaniu!

Tracklista albumu "Lost On You" :

REKLAMA

1. Muddy Waters

2. No Witness

3. Lost On You

4. Up Against Me

REKLAMA

5. Tightrope

6. Other People

7. Into The Wild

8. Strange

REKLAMA

9. Death Valley

10. You Want It All

 
REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory