Archive już w najbliższy weekend odwiedzi Warszawę i Poznań!

REKLAMA
Niemożliwy do zamknięcia w pudełku z jednym gatunkiem zespół Archive wraca do Polski z nowym albumem ?The False Foundation?.
REKLAMA

Podczas koncertów 19.11 w Warszawskim Torwarze i 20.11 w Hali nr 2 Międzynarodowych Targów Poznańskich będziemy mieć pierwszy raz okazję wysłuchać nowych singli, takich jak "Bright Lights" , czy "Driving in Nails" na żywo.

REKLAMA

Na koncercie można spodziewać się mieszanki doświadczeń. Zespół znany jest z zaskakujących aranżacji utworów, które teoretycznie dobrze już znamy. Elektronika będzie ocierała się o brzmienia przesterowanych gitar, a jak zwykle świetnie przygotowane wizualizacje pogłębią nasze doznania.

Bardzo eklektyczny jest także skład projektu. Od 1994 roku, kiedy Darius Keeler i Danny Griffiths założyli Archive, jego członkami było łącznie 18 osób. W swojej historii zdążyli grać trip-hop, neoprogresywnego rocka i w historii najnowszej szeroko pojęta elektronikę.

Poza wkładem w świat dźwięków, Archive angażowało się w produkcję muzyczno-filmowego projektu "Axiom" , który był wyświetlany m. in. na prestiżowym festiwalu Sundance. W 2013 roku ich piosenki pojawiły się w ścieżce dźwiękowej do filmu "Sęp" .

Na obu wydarzeniach jako support wystąpi francuski projekt DR(DR)ONE, który będzie hipnotyzował brzmieniami łączącymi jazz, elektronikę i psychodelię. Ostatnie bilety do nabycia w stałych punktach sprzedaży!

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory