M. Shawn "Clown" Crahan ze Slipknot nakręcił film!

REKLAMA
M. Shawn "Clown" Crahan ze Slipknot od dawna jest zainteresowany kinem i branżą filmową. Niebawem będzie miała premierę pierwsza fabuła artysty. Główną rolę zagra Kim Coates (Tig Trager z serialu "Synowie Anarchii").
REKLAMA

Lider Slipknot wyreżyserował obraz pod tytułem "Officer Downe" . Jest to film akcji, którego scenariusz powstał na podstawie komiksu science fiction Joe Caseya i Chrisa Burnhama o policjancie, którego nawet śmierć nie jest w stanie powstrzymać. Nawet, jeśli ktoś Oficera Downe'a zabije, wkrótce wraca on do świata żywych, aby walczyć ze zbrodnią dzięki specjalnej, tajemniczej technologii.

REKLAMA

Tytułową rolę gra Kim Coates . Oprócz niego w obsadzie mamy Alison Lohman, Sama Witwera, a także Lauren Vélez, która znana jest z roli porucznik Marii LaGuerty w serialu "Dexter".

 

- To była najcięższa praca, jaką wykonywałem w życiu. Ale było to zarazem wszystko, o czym marzyłem - mówił o pracy nad filmem Shawn "Clown" Crahan . - Całość zajęła mi sześć tygodni, trzy przedprodukcja i trzy zdjęcia.

Muzyk wcześniej reżyserował parę teledysków i DVD Slipknot. W 2012 roku wraz z wokalistą kapeli, Coreyem Taylorem, założył wytwórnię filmową Living Breathing Films.

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory