GUNS N' ROSES W POLSCE!

REKLAMA
To już pewne. Ciąg dalszy trasy koncertowej Guns N' Roses obejmie 30 krajów, w tym Polskę!
REKLAMA

Trasa koncertowa "NOT IN THIS LIFETIME TOUR" nie skończy się w 2016 roku. Kapela zapowiedziała 30 koncertów w Europie i Ameryce Północnej. Trasa wystartuje 27 maja w Dublinie.

REKLAMA

Guns N' Roses wystąpi 20 czerwca na Stadionie Energa w Gdańsku.

"NOT IN THIS LIFETIME TOUR" w 2016 roku to prawie 2 miliony sprzedanych biletów. To najbardziej udana trasa rockowa tego roku.

 

Pierwszy album kapeli z Los Angeles, "Apetite for Destruction" , sprawił, że zespół stał się najlepiej sprzedającym się amerykańskim debiutem w historii z 30 milionami sprzedanych płyt na całym świecie. W 1991 roku pokryte siedmiokrotną platyną "Use Your Illusion I" oraz "Use Your Illusion II" zajmowały dwa pierwsze miejsca na liście Billboardu tuż po ich premierze. Na przełomie ostatniej dekady zespół Guns N' Roses występował na wyprzedanych koncertach i był gwiazdą na festiwalach na całym świecie, promując ciepło przyjęty przez krytyków i pokryty platyną longplay "Chinese Democracy" z 2008 roku.

Guns N' Roses pozostaje jednym z najważniejszych i najbardziej wpływowych zespołów w historii muzyki. Ich największe przeboje to "Sweet Child o' Mine", "You Could Be Mine", "Paradise City" czy "November Rain". Kapelę obecnie tworzą: Axl Rose (wokal, fortepian), Duff McKagan (bas), Slash (gitara prowadząca), Dizzy Reed (klawisze), Richard Fortus (gitara rytmiczna), Frank Ferrer (perkusja) oraz Melissa Reese (klawisze).

REKLAMA

Koncert Guns N' Roses w Polsce!Koncert Guns N' Roses w Polsce! www.facebook.com/LiveNationPL www.facebook.com/LiveNationPL

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory