[Billy Talent w Polsce] Część zysku z biletów trafi na cele charytatywne

REKLAMA
Niebawem grupa Billy Talent ponownie odwiedzi nasz kraj. Na koncerty warto się wybrać nie tylko dla doznań muzycznych, ale i w szczytnym celu.
REKLAMA

Kanadyjska rockowa formacja 12 grudnia zagra w poznańskim CK i dzień później w warszawskiej Progresji. Część wpływów z biletów zgodnie z życzeniem zespołu zostanie przekazana na akcję charytatywną +1.

REKLAMA

Inicjatorami +1 są członkowie Arcade Fire , którzy chcieli wesprzeć mieszkańców Haiti. Pomyśleli więc o swych wiernych fanach i publiczności. W cenie biletów zawarli więc datek - z każdego sprzedanego biletu 1 dolar trafia do potrzebujących. Od tego czasu wielu artystów, w tym The National, St. Vincent, Macklemore & Ryan Lewis czy Chvrches, dołączyli do społeczności +1. Akcję wspierają również muzycy Billy Talent. Wybierając się więc na nadchodzące koncerty kapeli, przekazujecie część zysku bezpośrednio do organizacji charytatywnych.

 

Na grudniowych koncertach będzie można usłyszeć najnowszą płytę, "Afraid of the Heights" , która ukaże się 29 lipca. Wydawnictwo promuje singel "Louder than the DJ" .

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory