Pierwsza oficjalna książka AC/DC!

REKLAMA
Latem 2017 roku doczekamy się wyjątkowej publikacji. Zespół wyda swoją pierwszą w historii oficjalną książkę.
REKLAMA

Książka zatytułowana "The Rock or Bust Tour Book 2015" zgromadzi fotografie Ralpha Larmanna . Będzie to "niesamowite fotograficzne udokumentowanie zespołu i fanów w akcji".

REKLAMA

Na ponad 200 stronach fani AC/DC znajdą także "zdumiewające fakty, liczby i pamiątki z trasy". Według informacji prasowej książka będzie miała taki sam rozmiar, jak standardowa płyta winylowa (LP).

Fani AC/DC pamiętają też o drugiej (smutniejszej) stronie trasy koncertowej. Problemy pojawiły się zanim zagrali pierwszy koncert. Choroba gitarzysty Malcolma Younga oraz problemy z prawem perkusisty Phila Rudda to dopiero początek. Okazało się, że Brian Johnson traci słuch, co zmusiło go do rezygnacji z dalszych występów. Przed ostatnim koncertem basista Cliff Williams ogłosił zakończenie kariery.

Ważne jest jednak to, że nawet po zmianie wokalisty (Briana Johnsona zastąpił Axl Rose) zespół zdobył wiele pozytywnych opinii. Na pewno sprawa nie była prosta, ale dali radę i dociągnęli to do końca. To bez wątpienia fakt, który jest wart upamiętnienia. Na przykład w formie książki.

'The Rock or Bust Tour Book 2015''The Rock or Bust Tour Book 2015' www.rufuspublications.com www.rufuspublications.com

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory