Soundtrack "Łotra 1. Gwiezdne wojny - historie" w sieci!

REKLAMA
Posłuchajcie ścieżki dźwiękowej do filmu "Łotr 1. Gwiezdne wojny - historie", której autorem jest Michael Giacchino.
REKLAMA

To pierwszy soundtrack z uniwersum "Gwiezdnych wojen" , za który nie odpowiada John Williams. Michael Giacchino niemal w ostatniej chwili zajął miejsce Alexandra Desplata, który pierwotnie miał czuwać nad muzyką.

REKLAMA

- Michael przygotował dla nas niesamowitą ścieżkę dźwiękową - zapewnia reżyser, Gareth Edwards . - Jest wielkim, wielkim, wielkim fanem "Gwiezdnych wojen ". Myślę, że wielu z nas rywalizuje o to, kto z pracujących przy filmie jest największym fanem "Gwiezdnych Wojen". Kiedy wchodzisz do domu Michaela, przy drzwiach wisi wielki, oprawiony plakat "Nowej nadziei". Mówił, że zasłuchiwał się soundtrackiem do "Imperium kontratakuje" i ta muzyka jest w nim. Po prostu teraz znalazła swoje ujście.

Cały soundtrack można znaleźć w serwisie Spotify oraz na YouTube.

 

Przypomnijmy, że akcja produkcji "Łotr Jeden. Gwiezdne wojny - historie" dzieje się tuż przed wydarzeniami z "Nowej nadziei". Bohaterami produkcji są buntownicy, starający się wykraść plany Gwiazdy Śmierci i ją zniszczyć. W rolach głównych występują Felicity Jones (Jyn Erso), Mads Mikklesen (w roli jej ojca, Galena Erso), Ben Mendelsohn (jako główny antagonista Orson Krennic), Diego Luna (kapitan Cassian Andor), Forest Whitaker (Saw Gerrera, postać znana z produkcji "Gwiezdne wojny: Wojny klonów") i Donnie Yen (ślepy wojownik Chirrut Imwe). W obrazie pojawia się również James Earl Jones, który znów użycza głosu postaci Lorda Vadera.

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory