Sprawdź, jak Paul McCartney, Alice Cooper, Joan Jett i Billy Joel powitali rok 2017!

REKLAMA
Sylwestrowa noc to czas kapitalnych koncertów w wielkim stylu. I nie, nie mówimy tu o duecie Maryla Rodowicz i Zenek Martyniuk. Specjalne występy dali m.in. Joan Jett, Paul McCartney, Billy Joel i Alice Cooper. Zobaczcie ich w akcji.
REKLAMA

Billy Joel powitał 2017 numerem, który idealnie wpasował się w tę okazję - "Miami 2017 (Seen the Lights Go Out on Broadway)" z albumu "Turnstiles" nagranego w 1976 roku. Utwory "Souvenir" i Auld Lang Syne" wybrzmiały tuż przed północą. Joel wystąpił w BB&T Center in Sunrise na Florydzie.

REKLAMA
 
 

Alice Cooper i jego manager, Shep Gordon, jak co roku zorganizowali sylwestrową zbiórkę pieniędzy na rzecz fundacji Maui Food Bank . Dołączyli do nich Steven Tyler , The Doobie Brothers , Weird Al Yankovic , Dave Mason , Bob Seger oraz aktor Jim Carrey .

Koncerty są organizowane od 2008 roku. Przez ten czas zebrano pieniądze, za które ufundowano prawie milion posiłków.

 

Paul McCartney niespodziewanie dołączył do występu zespołu The Killers ! Koncert zagrany został na prywatnej imprezie sylwestrowej miliardera Romana Abramowicza na Karaibach. Wspólnie wykonali kultowy numer The Beatles - "Helter Skelter".

 

Joan Jett w sylwestrową noc zaśpiewała "Crimson and Clover" i "I Love Rock and Roll" :

REKLAMA
 
REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory