Trasa "Joshua Tree": U2 zagrają nowe piosenki?

REKLAMA
Podczas nadchodzących koncertów z okazji jubileuszu albumu "Joshua Tree", fani usłyszą piosenki z 30-letniej płyty i największe przeboje, ale może także premierowy materiał.
REKLAMA

Basista Adam Clayton podczas rozmowy z magazynem "Rolling Stone" zdradził, że w programie nadchodzących show mają szansę znaleźć się numery z zapowiadanego od dłuższego czasu nowego longplaya, "Songs Of Experience" .

REKLAMA

- Bardzo bym chciał, byśmy zagrali coś z "Experience" - powiedział muzyk. - Z jeden, dwa kawałki. Musimy jednak najpierw sprawdzić, czy nowe utwory będą pasować do kontekstu. Marzę jednak o tym, by zaprezentować te piosenki, by ludzie mogli je poznać.

U2 w tym roku zagra tournée z okazji 30-lecia albumu "The Joshua Tree". Podczas trasy, która rozpocznie się 12 maja w Vancouver, Bono i spółka przypomną w całości płytę z 1987 roku. Do Europy kwartet zawita latem, w towarzystwie Noela Gallaghera i jego zespołu High Flying Birds.

Przypomnijmy, że z albumu "The Joshua Tree" pochodzą przeboje "Where The Streets Have No Name", "I Still Haven't Found What I'm Looking For" czy "With Or Without You".

Ostatnia płyta U2 to "Songs Of Innocence" z września 2014 roku. W czerwcu 2016 roku ukazało się koncertowe wydawnictwo zespołu "iNNOCENCE + eXPERIENCE - Live In Paris".

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory