Rarytas: Paul McCartney z Elvisem Costello sprzed blisko 30 lat

REKLAMA
Były bitels opublikował w sieci utwór, który przed laty nagrał z Elvisem Costello.
REKLAMA

Muzyk podzielił się demo utworu "Twenty Fine Fingers". Duetu można posłuchać pod tym adresem.

REKLAMA

Numer ukazuje się z okazji reedycji albumu "Flowers in the Dirt". W realizacji materiału z 1989 roku byłego członka The Beatles wspierali oraz George Martin, David Gilmour i Elvis Costello. Nie wszystkie przygotowane wówczas piosenki trafiły na płytę. Właśnie jednym z takich jest demo "Twenty Fine Fingers".

Wznowienie "Flowers in the Dirt" ukaże się 24 marca. Szczegóły wydawnictwa można znaleźć na oficjalnej stronie Anglika.

Paul McCartney nagrał 16 solowych płyt, z których ostatnia to "New" z października 2013 roku. Artysta dwukrotnie został wprowadzony do Rock and Roll Hall of Fame - w 1998 roku jako członek The Beatles i rok później jako solista. W czasie swojej kariery 21 razy nagradzany był statuetką Grammy.

McCartney podzielił się z fanami demo utworu "Twenty Fine Fingers" .

REKLAMA
 

Numer ukazał się z okazji reedycji albumu "Flowers in the Dirt". W realizacji materiału z 1989 roku byłego członka The Beatles wspierali George Martin, David Gilmour i Elvis Costello. Nie wszystkie przygotowane wówczas piosenki trafiły na płytę. Właśnie jednym z takich niewykorzystanych numerów jest demo "Twenty Fine Fingers".

Wznowienie "Flowers in the Dirt" ukaże się 24 marca . Szczegóły wydawnictwa można znaleźć na oficjalnej stronie Anglika .

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory