Jack Nicholson powróci na ekrany!

REKLAMA
Jack Nicholson zagra w pierwszym od 7 lat filmie. Ceniony aktor wystąpi w amerykańskim remake'u niemieckiej tragikomedii "Toni Erdmann".
REKLAMA

Bohaterem historii jest lekkoduch Winfried (Peter Simonischek), który postanawia złożyć swojej zapracowanej córce (Sandra Hüller) wizytę w Bukareszcie. Spotkaniu towarzyszy jego ekscentryczne alter ego, Toni Erdmann , przedstawiający się jako trener personalny szefa dziewczyny. Swoimi żartami i szaleństwami ojciec doszczętnie rozbija codzienność córki.

REKLAMA

W anglojęzycznej wersji Jack Nicholson pojawi się w głównej roli męskiej. Kristen Wiig ma wcielić się w córkę jego bohatera.

Jak podaje "Variety", Nicholsonowi tak podobał się film, że sam zaproponował studiu Paramount remake i swój udział w nim.

Adam McKay ("The Big Short") zajmie się produkcją z Willem Ferrellem i Jessicą Elbaum. Maren Ade, twórca oryginału, będzie producentem wykonawczym.

Obraz otrzymał nominacje do Oscara i Złotego Globu w kategorii najlepszy film nieanglojęzyczny. Zdobył też 6 nagród podczas 29. ceremonii wręczenia Europejskich Nagród Filmowych, która odbyła się we Wrocławiu.

REKLAMA

Jack Nicholson ostatnio zagrał w romantycznej komedii "Skąd wiesz?" z Reese Witherspoon, Paulem Ruddem i Owenem Wilsonem.

 
REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory