Guns N' Roses padł ofiarą nietypowego żartu..

REKLAMA
Wszystko za sprawą muzyków z AC/DC.
REKLAMA

Po reaktywacji Guns N' Roses wyruszył w trasę koncertową. Muzycy właśnie dotarli do Sydney, gdzie rozpoczną sezon. Tam na lotnisku czekał na nich przygotowany przez członków AC/DC dowcip.

REKLAMA

Zaraz po lądowaniu muzycy Guns N' Roses dostali informację o konieczności pozostania w samolocie. Wszystko ze względów bezpieczeństwa. Zostali również uprzedzeni o przymusowej kontroli osobistej, którą przeprowadzi obsługa lotniska. Wtedy w samolocie w pomarańczowej kamizelce pojawił się Angus Young, gitarzysta AC/DC.

To był dopiero początek. Po całym zajściu Gunsi otrzymali ogromny bukiet kwiatów, do którego Angus Young wraz z żoną Ellą dołączyli sekretny liścik.

Ostatnio dużo mówi się o prawdopodobieństwie wspólnego występu Angusa Younga wraz z Guns N' Roses. Dzisiaj dowiemy się czy muzycy połączyli siły - wieczorem Axl Rose i spółka koncertują na stadionie ANZ w Sydney.

Australijska trasa potrwa do 21 lutego, potem Guns N' Roses zagra kilka koncertów w Azji. 27 maja 2017 roku muzycy rozpoczną występy w Europie. 20 czerwca zgrają w Gdańsku.

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory