Kora jako Czarna Madonna?

REKLAMA
20 lutego poznamy efekt niecodziennej współpracy grupy Organek, reżysera Jerzego Skolimowskiego i... Kory! - Wszyscy mieliśmy poczucie, że pracujemy nad czymś wyjątkowym, niemalże mistycznym - mówi Tomasz Organek lider kapeli.
REKLAMA

Artyści połączyli siły przy klipie do utworu "Czarna Madonna" pochodzącego z drugiej płyty formacji Organek pod tym samym tytułem.

REKLAMA

Teledysk został wyreżyserowany przez Jerzego Skolimowskiego ("11 minut" czy "Essential Killing"), a w roli głównej wystąpiła Kora .

- Współpraca z Jerzym Skolimowskim i Korą przebiegała w atmosferze pełnego skupienia, zaufania i szacunku do wspólnej pracy - opowiada Tomasz Organek, wokalista rockowej formacji. - Wszyscy mieliśmy poczucie, że pracujemy nad czymś wyjątkowym, niemalże mistycznym i dało się to wyraźnie odczuć na planie. Jestem wdzięczny firmie Platige Image i całej ekipie na czele z Adam Sikorą, wybitym operatorem filmowym, za zaangażowanie i profesjonalizm.

Wideo zostanie po raz pierwszy pokazane 20 lutego po godzinie 20:00 w studiu im. Agnieszki Osieckiej. Jednocześnie klip trafi do sieci. - To jest najpiękniejsza i najważniejsza piosenka, jaką kiedykolwiek napisałem - zapewnia frontman.

Jesteśmy bardzo ciekawi efektów współpracy z Korą ! Jak wypadnie w roli Czarnej Madonny?

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory