Metallica zagra w Krakowie!

Metallica ponownie odwiedzi nasz kraj i wiosną 2018 roku wystąpi w Krakowie.

Koncert kwartetu w ramach promocji albumu "Hardwired. To Self-Destruct" odbędzie się 28 kwietnia 2018 w Tauron Arenie Kraków.

Trasa rozpocznie się dwoma koncertami w Amsterdamie w Ziggo Dome 4 i 6 września. Supportem będzie norweski zespół Kvelertak. Album "Hardwired. To Self-Destruct" miał premierę 18 listopada 2016 roku i wyszedł nakładem wytwórni założonej przez Metallikę, Blackened Recordings. Zadebiutował na 1. miejscu na całym świecie, sprzedając prawie 800 tysięcy kopii w pierwszym tygodniu sprzedaży. Producentami dzieła są Greg Fidelman, James Hetfield i Lars Ulrich.

- Metallica weszła w dorosłość, odzyskując siłę swojej muzyki przy jednoczesnej rezygnacji z typowego wizerunku hard-rockowego zespołu: młodego, szybkiego i poza kontrolą - pisał dziennikarz "The New York Timesa".

- Metallica na swoim nowym albumie "Hardwired. To Self-Destruct" znalazła złoty środek pomiędzy swoim dziedzictwem i długowiecznością - zachwalał krytyk "Decibel".

Przedsprzedaż biletów będzie dostępna dla członków Legacy Met Club i rozpocznie się we wtorek, 21 marca o 10:00 rano, a przedsprzedaż biletów dla wszystkich członków Fifth Members rozpocznie się tego samego dnia o godzinie 11:00. Bilety wejdą do ogólnej sprzedaży w piątek, 24 marca o godzinie 10:00. Więcej informacji o biletach na Metallica.com.

Każdy bilet zakupiony oficjalnymi kanałami sprzedaży łączy się z możliwością odbioru fizycznej lub digitalowej kopii albumu "Hardwired. To Self-Destruct". Informacje dotyczące odbioru płyty będą zawarte w e-mailu potwierdzającym zakup biletu. Szczegółowe informacje jak sprezentować album, jeśli już go nabyłeś wcześniej, znajdziesz w potwierdzeniu zakupu biletów. W przypadku wyboru fizycznej kopii albumu należy liczyć się z kosztami dostawy i innymi opłatami.

Metallica w porozumieniu z CID Entertainment oferuje również trzy specjalne opcje, które pozwolą przeżyć wyjątkowe chwile na tej trasie, takie jak: bilety premium, możliwość wcześniejszego wejścia na teren koncertu, zwiedzanie pamiątkowej wystawy "Memory Remains" oraz spotkanie z zespołem.

SŁUCHAJ ROCK RADIA