Powstanie specjalna edycja gry Monopoly z zespołem Queen!

Brian May potwierdził, że już w maju pojawi się oficjalna edycja gry planszowej Monopoly upamiętniająca działalność grupy Queen.

W nowej wersji zadaniem gracza nie będzie budowa własnego imperium nieruchomości, tylko rozwijanie kariery zespołu zaczynając od pierwszego koncertu w Imperial College London w roku 1970 aż po ostatni występ z Freddiem Mercurym w Knebworth Park w 1986 roku.

Zamiast domów i hoteli będziemy tu "kupować" miejsca koncertów i single z pierwszych miejsc list przebojów, w odniesieniu sukcesu pomogą nam (lub przeszkodzą) losowane karty. Po planszy możemy poruszać się jednym ze specjalnych "queenowych" pionków: robotem z okładki albumu "News of the World", odkurzaczem Freddiego z teledysku "I Want to Break Free", gitarą Briana Maya, młotkiem nawiązującym do utworu "Hammer to Fall", staromodnym radiem z teledysku "Radio Ga Ga" lub rowerzystą z piosenki "Bicycle Race".

Podobno Monopoly to najczęstsza przyczyna rozpadu przyjaźni, małżeństw i rodzin - a już od 5 maja będziemy mogli stracić przyjaciół i zrazić do siebie ludzi w prawdziwie rockowym, królewskim stylu!

Queen MonopolyQueen Monopoly shop.winningmoves.co.uk shop.winningmoves.co.uk

SŁUCHAJ ROCK RADIA