Black Sabbath wypuszczą jeszcze jeden album!

REKLAMA
W lutym 2017 roku zakończyła się historia legendy heavy metalu, grupy Black Sabbath. To jednak nie oznacza, że nie doczekamy się kolejnego wydawnictwa sygnowanego tą nazwą.
REKLAMA

Tony Iommi, gitarzysta formacji, udzielił niedawno wywiadu stacji BBC, w którym przyznał, że obecnie zajęty jest miksowaniem koncertowych nagrań Black Sabbath. Materiały pochodzą z pożegnalnej trasy, a właściwie z ostatniego koncertu w Birmingham, z soboty, 4 lutego 2017 roku. Jest możliwe, że ukażą się one w formie koncertowego albumu.

REKLAMA

- Będziemy też nagrywać film dokumentalny. W tej chwili moim zadaniem jest przesłuchanie wszystkiego, co mamy zarejestrowane - powiedział Iommi.

Tony poza tym ma gotowych trochę nagrań solowych. Skomponował też fragment, który wykorzystano w serii "CSI".

- Na pewno nie przestanę pisać muzyki. Jednak ponieważ mam za sobą walkę z rakiem, muszę do wszystkiego podchodzić ze spokojem. Czuję się świetnie, ale muszę regularnie się badać - dodał Anglik, nawiązując do choroby nowotworowej sprzed paru lat, z którą skutecznie walczył.

Artysta mówił już parokrotnie, że nie wyklucza, iż Black Sabbath nagra kiedyś płytę studyjną oraz zagra okolicznościowy koncert.

REKLAMA

Ozzy Osbourne pracuje już nad płytą solową i ma w planach koncerty latem 2017 roku.

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory