Syn basisty Metalliki zagra z Korn!

REKLAMA
12-letni syn Roberta Trujillo najwyraźniej odziedziczył po ojcu talent. Kilka dni temu na facebook'owej stronie grupy Korn pojawiła się zaskakująca informacja!
REKLAMA

Kapela poinformowała na swoim Facebooku, że Tye Trujillo wystąpi na koncertach podczas trasy po Ameryce Południowej. 12-latek ma zastąpić basistę Fieldy'ego, który nie może wziąć udziału w najbliższych występach z powodu "niespodziewanych okoliczności".

REKLAMA

Choć taka decyzja może zaskakiwać, młody Trujillo ma całkiem imponujące doświadczenie jak na dwunastoletniego muzyka. Koncertuje już od kilku lat, w tym na całkiem prestiżowych imprezach. Jego zespół Helmets wystąpił między innymi w 2015 roku na dziecięcej edycji festiwalu Lollapalooza - Kidpalooza, natomiast rok później pojawili się na BottleRock Festival w Napa w Kaliforni. Podczas tego koncertu widzowie mogli zobaczyć jak ojciec i syn wspólnie dżemują na basie.

Tye Trujillo będzie towarzyszyć grupie Korn podczas koncertów w Kolumbii, Brazylii, Argentynie, Chile i Peru, które są częścią trasy promującej dwunasty studyjny album zespołu "The Serenity of Suffering". Oryginalny basista zespołu, Fieldy ma wrócić do grania na początku maja podczas Carolina Rebellion Festival w USA.

 
REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory