Kto zagra Aerosmith w filmie o Lynyrd Skynyrd?

REKLAMA
Wiemy, kto zagra członków zespołu Aerosmith w biografii Lynyrd Skynyrd. Dzieło nosi tytuł "Street Survivors: The True Story of the Lynyrd Skynyrd Plane Crash".
REKLAMA

Neill Byrnes i Anthony Rocco Bovo zagrają muzyków Aerosmith odpowiednio wokalistę Stevena Tylera i gitarzystę Joe Perry'ego. Zdjęcia do obrazu rozpoczną się w najbliższy poniedziałek, 1 maja, w Los Angeles.

REKLAMA

Dzieło koncentrować będzie się na perkusiście Lynyrd Skynyrd, Artimusie Pyle'u i jego wspomnieniach z tragicznego wypadku.

20 października 1977 w katastrofie lotniczej zginęli wokalista Ronnie van Zant, gitarzysta Steve Gaines i wokalistka Cassie Gaines, a pozostali członkowie zespołu odnieśli poważne obrażenia. Grupa wznowiła działalność w zmienionym składzie w 1987.

Muzycy Aerosmith mieli lecieć tym samym samolotem, ale uznali, że nie jest on bezpieczny.

Ian Shultis gra Pyle'a, Taylor Clift wciela się w Van Zanta, Samuel Kay Forrest w Gainesa, Rich Dally III w Allena Collinsa, Hudson Long w klawiszowca Billy'ego Powella a Nick Cairo Chandler w basistę Leona Wilkesona. Ponadto Keith Sutliff sportretuje kontrolera lotu. Jared Cohn staje za kamerą i kręcić będzie na podstawie scenariusza napisanego z Brianem Pererą.

REKLAMA

Lynyrd Skynyrd to amerykański zespół southern-rockowy, który działalność rozpoczął w latach 60. Największe sukcesy kapeli przypadły na kolejną dekadę, kiedy nagrali przeboje "Sweet Home Alabama" i "Free Bird".

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory