Limitowany album ze zdjęciami Bruce'a Springsteena!

REKLAMA
Album ukaże się jesienią, w zaledwie 1978 kopiach.
REKLAMA

"Bruce Springsteen: Further Up The Road" to projekt upamiętniający 40-letnią (1978-2017) współpracę fotografa Franka Stefanko ze Springsteenem. W albumie zostanie opublikowana kolekcja w większości nieznanych do tej pory fotografii z tego okresu.

REKLAMA

Wydawnictwo ograniczy się do 1978 kopii, każda z nich zostanie podpisana przez Franka Stefanko. Album ukaże się w listopadzie 2017 roku, natomiast przedsprzedaż dla najbardziej zagorzałych (i posiadających odpowiednie fundusze) fanów Bossa, ruszy już 2 maja.

Stefanko jest autorem zdjęć zdobiących okładki albumów "Darkness on the Edge of Town" z 1978 roku oraz "The River" z 1980 roku. Jego fotografia przedstawiająca Bruce'a opierającego się o Corvettę znajduje się na okładce autobiografii muzyka "Born To Run" i towarzyszącej jej płyty "Chapter and Verse".

Sam Boss tak wypowiada się o swoim fotografie:

"Zdjęcia Franka były pierwotne. Miał talent do odzierania cię z tej otoczki sławy i sztuczności, dzięki czemu docierał do twojego surowego wnętrza. W tych fotografiach jest czystość i uliczna poezja. Były urocze i prawdziwe, ale nie wygładzone. Frank szukał prawdziwego charakteru i intuicyjnie wyczuwał wszystkie konflikty, z jakimi się mierzyłem. Jego obrazy uchwyciły ludzi, o których pisałem w piosenkach i pokazały tę część mnie, która wciąż do nich należy. Mieliśmy inne propozycje okładek, ale nie było w nich tego samego głodu, który bije ze zdjęć Franka".

REKLAMA

Edycję deluxe albumu "Bruce Springsteen: Further Up The Road", czyli kopie od numeru 1 do 350 będzie można kupić za 505 funtów. Pozostałe kopie zostaną sprzedane za 305 funtów.

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory