Iggy Pop i Josh Homme zapowiadają film dokumentalny

"American Valhalla" ukazuje kulisy pracy nad albumem "Post Pop Depression".

Iggy Pop nagrywał swój zeszłoroczny album "Post Pop Depression" w doborowym towarzystwie. Josh Homme z Queens of the Stone Age i Eagles of Death Metal, Matt Helders, perkusista Arctic Monkeys oraz Dean Fertita z Queens of the Stone Age i The Dead Weather to przedstawiciele czołówki współczesnej muzyki rockowej.

Ostatnio ukazał się trailer do zapowiadanego przez Popa i Homme dokumentu ilustrującego proces tworzenia albumu a także czas spędzony wspólnie przez muzyków podczas trasy koncertowej.

Mimo, że obchodził niedawno 70. urodziny, Iggy Pop nie próżnuje. Zapowiedział już specjalną reedycję swoich trzech pierwszych solowych płyt na winylu, nagrał też nową piosenkę "Asshole Blues", o której pisaliśmy tutaj .

Jeśli chodzi o Josha Homme, Eagles of Death Metal przygotowują nowy album live z dołączoną płytą DVD "I Love You All The Time - Live at The Olympia In Paris". Materiał został nagrany podczas powrotu zespołu do Francji w lutym 2016 roku, kiedy to odbyły się jedne z pierwszych występów grupy od czasu ataku terrotystycznego w klubie Le Bataclan w 2015 roku.

 

SŁUCHAJ ROCK RADIA