Jak Paul McCartney wygląda w roli pirata?

REKLAMA
Były Beatles wystąpi w kolejnej części "Piratów z Karaibów".
REKLAMA

Informacja o planowanym występie Paula McCartneya w piątej części serii o piratach z Karaibów "Dead Men Tell No Tales" ("Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara") pojawiła się już w zeszłym roku. Ostatnio natomiast Sir Paul opublikował na Tweeterze zdjęcie jednego z plakatów do filmu, na którym prezentuje się w pełnym pirackim rynsztunku.

REKLAMA

Według strony IMDB, McCartney figuruje na liście aktorów jako "Strażnik Więzienny 2". Wiadomo też, że scena z jego udziałem została dodana do filmu za sprawą samego artysty, który wyraził chęć wcielenia się w rolę pirata. Nie będzie to zresztą pierwszy raz, kiedy Paul McCartney i Johnny Depp wystąpią razem przed kamerą. W latach 2012-2014 Depp pojawił się w kilku teledyskach McCartneya, nagrali też półgodzinny film, w którym wspólnie dżemują z kilkoma bluesowymi muzykami.

"Piraci z Karaibów" już od dawna stawiają na muzyczne smaczki. W dwóch poprzednich częściach wystąpił Keith Richards z The Rolling Stones, wcielając się w rolę Kapitana Teague'a, ojca głównego bohatera serii, Kapitana Jacka Sparrowa. Sam Johnny Depp przyznał również, że postać Sparrowa od samego początku wzorował na Richardsie.

Paul McCartney w roli pirataPaul McCartney w roli pirata www.facebook.com/paulmccartney

Najnowsza część "Piratów z Karaibów" ukaże się w polskich kinach już 26 maja.

REKLAMA
 
REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory