Brian Johnson i Robert Plant zaskoczyli fanów Paula Rodgersa!

REKLAMA
Słynni wokaliści znienacka pojawili się na wczorajszym koncercie w Oxfordzie.
REKLAMA

Paul Rodgers, były wokalista Free i Bad Company zagrał wczoraj w Oxfordzie siódmy koncert w ramach trasy Free Spirit UK Tour. Podczas pierwszego bisu na scenie pojawili się dwaj artyści, którzy zupełnie zaskoczyli zebrane w sali 1800 osób. Robert Plant z Led Zeppelin i Brian Johnson z AC/DC wystąpili gościnnie z Rodgersem, śpiewając klasyczny utwór Barreta Stronga z 1959 roku "Money (That's What I Want)". Po występie obaj Panowie podpisywali albumy, które zostaną dziś sprzedane na facebookowej aukcji charytatywnej, z której dochody wspomogą Willows Animal Sanctuary & Animal Assisted Therapy Unit.

REKLAMA

Dla fanów AC/DC występ Briana Johnsona to światełko w tunelu, jeśli chodzi o jego możliwy powrót do koncertowania. Wokalista został zmuszony do przerwania kariery, gdy w zeszłym roku lekarze poinformowali go, że dalsze występy mogą go kosztować utratę słuchu. Sam Johnson tak opisywał moment, w którym poznał prawdę o swoim stanie zdrowia:

"To była najmroczniejsza chwila w moim życiu zawodowym. Byłem osobiście zdruzgotany... Bardziej niż ktokolwiek mógłby sobie wyobrażać".

Po dwóch miesiącach muzyk spotkał się z wynalazcą Stephenem Ambrose'em z Asius Technologies, który pracuje nad nowym modelem aparatu słuchowego. Urządzenie to pozwoliłby Johnsonowi wrócić na scenę. Jak powiedział Brian:

"To DZIAŁA. Działa w stu procentach, nie mam co do tego żadnych wątpliwości. Byłem naprawdę poruszony i zachwycony tym, że znów mogę słyszeć muzykę tak dobrze, jak nie byłem w stanie już od wielu lat. Nie mogę się doczekać aż urządzenie zostanie zminiaturyzowane, tak, żebym mógł korzystać z niego w każdej sytuacji - zaczynając od zwykłej rozmowy, poprzez spotkania w hałaśliwych restauracjch, aż po występy na scenie".

REKLAMA

W związku ze swoimi problemami ze słuchem Johnson skupił się na innych projektach. Jednym z nich jest seria filmów dokumentalnych, o których pisaliśmy

tutaj

. Podczas kręconego ostatnio odcinka gwiazdor z AC/DC rozmawiał z Robertem Plantem - materiał będzie można obejrzeć w piątek 2 czerwca na kanale Sky Arts.

 
REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory