Nowy teledysk Rogera Watersa!

Były basista i lider Pink Floyd udostępnił teledysk do utworu "The Last Refugee".

Kilka dni temu ukazał się wyreżyserowany przez Rogera Watersa i Seana Evansa teledysk do piosenki "The Last Refugee" pochodzącej z nowego albumu Watersa "Is This The Life We Really Want?". Płyta ukaże się już 2 czerwca, będzie to pierwszy solowy projekt muzyka od czasu wydanego w 1992 roku krążka "Amused To Death". Więcej na temat "Is This The Life We Really Want?" możecie przeczytać tutaj .

"The Last Refugee" to jeden z trzech udostępnionych do tej pory kawałków z nadchodzącego albumu byłego Floyda. W ostatnich tygodniach ukazały się także kompozycje "Smell The Roses" i "Déja vu". Muzyk nie ukrywa, że podobnie jak w przypadku "Amused To Death" koncentrującego się na sile oddziaływania mediów i kultury popularnej w dobie pierwszej wojny w Zatoce Perskiej, "Is This The Life We Really Want?" nie pozostanie obojętny na kwestie polityczne i społeczne.

Już dzisiaj, koncertem w Kansas City, rozpoczyna się trasa Rogera Watersa po Ameryce Północnej "Us + Them", która potrwa aż do 28 października, kiedy to Waters wystąpi w Vancouver.

 

SŁUCHAJ ROCK RADIA