Keith Richards sprzedaje wyposażenie swojego apartamentu

REKLAMA
Gitarzysta The Rolling Stones wspiera bliską jego sercu fundację charytatywną.
REKLAMA

Aukcja "The Collection of Keith and Patti Richards" odbędzie się 24 czerwca w nowojorskiej galerii Stair Galleries. W ramach wydarzenia wszyscy zainteresowani będą mogli zaopatrzyć się w antyki pochodzące z apartamentu Keitha Richardsa i Patti Hansen położonego na manhattańskim Upper East Side. Zebrane pieniądze wspomogą fundację charytatywną "Sphere of CT", zajmującą się uaktywnianiem i poprawianiem jakości życia dorosłych osób niepełnosprawnych poprzez naukę, rekreację i sztukę. Wybór tej organizacji nie powinien dziwić, gdyż jednym z jej podopiecznych jest 24-letni siostrzeniec Patti cierpiący na autyzm.

REKLAMA

Na sprzedaż zostanie wystawione między innymi edwardiańskie łoże z kolumienkami wykonane z drewna żółtodrzewu, ulubiona sofa Keitha - Chesterfield pokryty pikowaną skórą, włoski rokokowy stolik i trzy wielkie obrazy z motywami kwiatowymi, pędzla francuskiej malarki Jacqueline Marval.

Oprócz tego zamożni fani Richardsa powalczą o włoskie, klasycznie malowane gablotki, misternie zdobiony perski dywan, pokrytą srebrem zastawę stołową i zestaw ośmiu kryształowych kieliszków do wina.

Zgodnie z ulotką informacyjną galerii, Patti Hansen urządziła mieszkanie na wzór "europejskiego puzderka na biżuterię, pełnego włoskich, francuskich i angielskich mebli, dekoracji i obrazów" .

"Patti, wraz z projektantami z Perry Associates, stworzyła niezwykle romantyczny apartament swoich marzeń".

REKLAMA
 
REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory