Utwory Bowiego i Aerosmith w musicalu o... Spongebobie!

REKLAMA
Piosenki Davida Bowiego, The Flaming Lips i Aerosmith zostaną wykorzystane w musicalu o Spongebobie Kanciastoportym, który pod koniec roku zostanie wystawiony na Broadwayu.
REKLAMA

Premierę "Spongebob Musical" zaplanowano na 4 grudnia (pierwsze przedpremierowe pokazy odbędą się już w listopadzie). Muzyczny spektakl będzie można podziwiać w Palace Theatre. Ze sceny wybrzmi m.in. numer "No Control", który David Bowie napisał z Brianem Eno. Bowie był fanem popularnej kreskówki, nawet pojawił się gościnnie jako Lord Royal Highness. Ponadto The Flaming Lips przygotowali na potrzeby show nowy numer "Tomorrow Is", a Steven Tyler i Joe Perry z Aerosmith "Bikini Bottom Boogie". W musicalu znajdą się również kawałki Johna Legenda, Lady Antebellum, Cyndi Lauper, Panic! at the Disco, Plain White T's, They Might Be Giants czy T.I.-a.

REKLAMA

Przypomnijmy, że głównym bohaterem animacji "SpongeBob Kanciastoporty" jest... gąbka morska. Kreskówka realizowana jest od 1991 roku przez Nickelodeon. SpongeBob Kanciastoporty doczekał się dwóch pełnometrażowych produkcji, w tym mającej premierę w 2015 roku "SpongeBob: Na suchym lądzie".

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory