Gratka dla fanów Johna 5! Nowy dokument wkrótce.

REKLAMA
29 czerwca będzie dla fanów rocka bardzo ważny. W czasie jednej nocy zostanie pokazany dokument "Hired Gun: Out of the Shadows, Into the Spotlight"!
REKLAMA

W premierową noc fani w ponad 300 kinach w całej Ameryce zobaczą film z udziałem takich sław jak gitarzysta John 5, Alice Cooper, Rob Zombie, Billy Joel, P!NK, Ozzy Osbourne, Metallica oraz wielu innych. Reżyserem dokumentu jest Fran Strine, autorem muzyki zaś The Crystal Method.

REKLAMA

John 5 w klipie informuje nas o tym jak pracowało mu się z Robem Haltfordem, dlaczego było w tym coś niesamowitego oraz co zdarzyło się z czekoladowym batonikiem na białej kanapie Haltforda i dodaje: ,, Pamiętam jak spotkałem się z nim w Phoenix i poszliśmy do jego domu. Jesteś bardzo zdenerwowany idąc do domu kogoś takiego. I tak naprawdę go nie znasz".

"Pod Bronią" to ekskluzywne Q&A z pełną obsadą i niesamowitym obramowaniem. Dodatkowo jak możemy przeczytać na oficjalnej stronie dzieła, że ,,jest to historia muzycznego talentu odpowiedzialnego za mnóstwo niesamowitych solówek, który koncertował z wieloma sławami takimi jak David Lee Roth, Marilyn Manson czy Rob Zombie. Po raz pierwszy członkowie jego sukcesu opowiedzą wiele niesamowitych historii, które były inspiracją do powstania tego projektu".

 
REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory