Reedycja albumu "Hysteria"!

REKLAMA
Magazyn Rolling Stone podał kilka szczegółów związanych z 30. rocznicą albumu "Hysteria", Def Leppard. Od 1987 roku sprzedano 25 milionów egzemplarzy na całym świecie, w tym 12 milionów w Ameryce.
REKLAMA

Wokalista Joe Elliot zdradził na łamach magazynu: "Podczas 40 lat naszej kariery spotykały nas niesamowite wzloty, praca z cudownymi ludźmi i sukcesy, które przeszły nasze oczekiwania. Album Hysteria to był trud miłości, nie ma co do tego wątpliwości. Ale zawsze wierzyliśmy, że dostajesz to co dajesz, a długiowieczność albumu jest świadectwem naszej wiary w nas i muzykę" .

REKLAMA

Hysteria zostanie wznowiona 4 sierpnia i będzie składała się z 1-CD wersja "Vanilla" , wersja 3-CD Deluxe, 2-PR ustawione na czarnym winylu, 2-LP "Direct to Consumer" w wersji na limitowanym kolorowym winylu, 5-CD / DVD-2 Super Deluxe Edition. Zawiera także mnóstwo dodatkowych rzadkich utworów, w tym stron B-singli oraz 4 książki.

Album został wyprodukowany przez Roberta Johna "Mutt" Lange. Jego tytuł został wymyślony przez perkusistę Ricka Allena i odnosi się on do jego wypadku samochodowego z 1984 roku.

 
REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory