Autko Johna Bonham'a na sprzedaż!

REKLAMA
Zabytkowy Ford Model T, należący do perkusisty Led Zeppelin - Johna Bonham'a, znalazł się na bloku aukcyjnym.
REKLAMA

Samochód będący już oldtimerem i pamiętany z filmu "The Song Remains the Same" został wystawiony na eBay'u U.K. z ceną wywoławczą 323 600 dolarów. To dość wysoka cena jak na samochód, którym nowy właściciel raczej nie będzie mógł pędzić autostradami, ale biorąc pod uwagę rolę, jaką odgrywał on w historii rocka, jest to zupełnie zrozumiałe.

REKLAMA

Samochód opisywany jest jako "niezwykle kolekcjonerki kawałek historii rocka". Został zbudowany we wczesnych latach 70. przez Andy' ego Brizio w San Francisco, a później przetransportowany przez Johna Bonham'a do Wielkiej Brytanii. Pewne jego części zostały przebudowane w 2006 roku, ale samochód jest utrzymywany w niezmienionym klimacie. Odsprzedany w 2011 roku jest wciąż w tych samych rękach. Bruce Screen powiedział, że chciałby usłyszeć od ludzi, gdzie to cacko powinno przebywać i pod czyją opieką.

Jeśli zatem tak się składa, że masz odłożone trochę grosza z kieszonkowych, to pospiesz się i weź udział w licytacji, zanim ubiegnie Cię inny fan Led Zeppelin.

 
REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory