Gene Simmons współpracuje z Ace'em Frehleyem!

REKLAMA
Jak się okazało Gene Simmons (Kiss) jest współautorem dwóch piosenek na nowej płycie byłego kolegi z kapeli Ace'a Frehleya.
REKLAMA

Jeżeli współpraca tych dwóch muzyków jest rzeczywiście prawdą, oznacza to, że Simmons i Frehley pracowali razem przy płycie pierwszy raz od Psycho Circus (1998).

REKLAMA

- Dosłownie dwa dni temu byłem z Acem . - powiedział portalowi 92 KQRS Simmons. - Poprosił mnie czy napiszę coś do jego kolejnego solowego dzieła.

Nie ma jeszcze potwierdzonej daty wydania ani tytułu siódmego studyjnego albumu Frehleya.

W zeszył roku Frehley wypuścił krążek z coverami zatytułowany "Origins, Vol. 1" . Przy tym albumie pojawiła się postać innego członka Kiss - Paula Stanleya, który zaśpiewał w utworze "Fire And Water" (oryginalnie numer zespołu Free).

-Byłem szczęśliwy kiedy Ace powiedział mi o tym - mówił na łamach magazynu Rolling Stone. - To było zabawne, bo kiedy dzwonił i na ekranie mojego telefonu pojawiło się jego nazwisko od razu się uśmiechnąłem. Mogłem odebrać i krzyknąć 'Ace Frehley!'.

REKLAMA

W wywiadzie dla Billboard , który odbył się na początku tego roku Stanley ostrzegł fanów żeby nie oczekiwali powrotu Frehleya do Kiss. - Gram z Singerem (obecnym perkusistą Kiss) myślę, że przez 25 lat. Tommy Thayer jest w kapeli od prawdopodobnie 15 lat. Nie myślę o powrocie do przeszłości.

 
REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory