Trasa koncertowa Def Leppard w 2018 roku?

REKLAMA
Rozmowy na temat nowej trasy koncertowej już się rozpoczęły. Jednak, jak podkreśla Vivian Campbell (gitarzysta Def Leppard), nic nie jest jeszcze ustalone.
REKLAMA

Jak mówił Campbell, w wyniku prowadzonych w ostatnim czasie negocjacji, możliwa będzie współpraca podczas koncertowania. "Negocjacje trwają i jednym z wątków, który poruszamy w sprawie trasy w przyszłym roku, jest obecność Journey". Jak donosi Ultimate Classic Rock, dyskusje o owej trasie pojawiły się w momencie, gdy Rossa Valory, basista Journey, wspomniał o takiej możliwości przed koncertem w Nowym Orleanie.

REKLAMA

Dotychczasowe współprace, czy to z Journey, czy z Yeah!, kończyły się sukcesem. Phil Collen opisywał nawet wspólne działania w swojej autobiografii. Jak pisał, na początku "Nie byli przekonani" co do wspólnego grania, ale "wszystko się zmieniło po pierwszym koncercie w ramach trasy".

Na ten moment nie są znane pozostałe szczegóły ustaleń oraz żadna informacja nie została oficjalnie potwierdzona. Zespoły wyrażają chęć wspólnego działania w ramach koncertowania, lecz fani zmuszą czekać na dokładne oświadczenie w tej sprawie. Nie jest też znana wstępna lista państw, w których mieliby wystąpić.

Jeśli jednak fani nie chcą czekać, już we wrześniu Def Leppard będą koncertowali w Ameryce Południowej i Środkowej.  

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory