Sammy Hagar i jego urodzinowa niespodzianka

REKLAMA
13 października Sammy Hagar obchodzi 70. urodziny. Jak co roku będzie je świętował na swoim Cabo Wabo Cantina w Cabo San Lucas w Meksyku, gdzie wykona 4 koncerty w dniach 9 - 14 października. Pokazy uzupełnią goście, którzy nie zostali jeszcze oficjalnie podani.
REKLAMA

- Nie jest możliwe żeby wybrać mój ulubiony rok ale czuję, że on nadchodzi - możemy przeczytać w prasie wypowiedź muzyka.

REKLAMA

Podobnie jak w poprzednich latach, Hagar zajmuje się sprzedażą biletów. Na swoich portalach społecznościowych (Facebook, Twitter, Google+) oraz na oficjalnej stronie zamieści link, dzięki któremu będzie można ubiegać się o zwycięstwo w urodzinowym losowaniu biletów. Pomiędzy 12 lipca (godz. 10:00 czasu pacyficznego) a 18 lipca (18:00 PDT) fani będą mogli zarejestrować się aby mieć szansę kupić bilet, który jak wiemy będzie kosztować 70 dolarów.

Zwycięzcy będą wybierani losowo 21 lipca i wszystkie potrzebne informacje zostaną im podane drogą e-mailową. Do 7 sierpnia , osoby wylosowane, muszą dokonać płatności za bilet. W innym wypadku ich kupno zostanie anulowane. Należy również pamiętać o dokładnym podawaniu danych, ponieważ przy wejściu na koncert, za pomocą dokumentu ze zdjęciem, zostanie potwierdzona nasza tożsamość.

Wejściówki, które nie zostaną zakupione w określonym terminie bądź zostaną anulowane będą przekazane do ostatniej puli, która zostanie udostępniona publicznie. Wszystkie szczegóły tej akcji są podane na oficjalnej stronie internetowej Hagara.

Dla osób, którym nie uda się zdobyć biletów muzyk, wraz ze swoim zespołem z Michaelem Anthony'em , Jasonem Bonhamem i Vicem Johnsonem, przygotował trzytygodniową imprezę, która będzie trwała od 10 do 30 września. Rozpocznie się w Glen Helen Amphitheater w San Bernandinio w Kalifornii, a zakończy w Hollywood Casino Amphitheater w Maryland Heights. Większość wieczorów otworzy Collective Soul, natomiast Andrew (syn Hagara) wystąpi jako gość specjalny.

REKLAMA
 
REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory