Opublikowano zdjęcia pokoju hotelowego Chrisa Cornella

REKLAMA
Do sieci trafiły zdjęcia z hotelowego pokoju, w którym frontman Soundgarden odebrał sobie życie. Fotografie z wizji lokalnej ujawniła policja z Detroit.
REKLAMA

Oprócz zdjęć w sieci opublikowano także nagranie rozmowy telefonicznej, w której recepcjonistka hotelu wzywa pogotowie. 

REKLAMA

Mam nieodpowiadającego gościa w pokoju hotelowym. To około 50-letni mężczyzna w pokoju 1136. Odkryli, że gość próbował powiesić się, więc próbują go ściągnąć, by wykonać resuscytację krążeniowo-oddechową.

 

Na stronie "The Deroit News" udostępniono zdjęcia z wizji lokalnej pokoju hotelowego, w którym Chris Cornell popełnił samobójstwo. Sfotografowany został pokój hotelowy, łazienka, gitara akustyczna i pudełka z lekami z jego nazwiskiem. Niektóre z nich przedstawiają elastyczną linkę i karabińczyk wspinaczkowy, których użył muzyk do odebrania sobie życia. Zdjęcia można zobaczyć

pod tym adresem

REKLAMA

Policyjny raport potwierdził też znaną wcześniej wersję wydarzeń w dniu samobójstwa Chrissa Cornella.

Wokalista powiesił się w swoim pokoju hotelowym tuż po koncercie w Fox Theater w Detroit. Ciało muzyka znalazł ochroniarz Martin Kirsten, do którego zadzwoniła przestraszona żona muzyka - Vicky Cornell. Zaniepokoił ją fakt, że mąż przez telefon przyznał się do zażycia większej dawki leków. Badania wykazały jednak, że nie miało to bezpośredniego wpływu na jego śmierć.

Chris Cornell zmarł w czwartek, 18 maja, w wieku 52 lat. Patolog sądowy potwierdził śmierć przez powieszenie.

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory