Tony Iommi zostanie uhonorowany nagrodą magazynu Loudwire

REKLAMA
24 października w Teatrze Novo w Los Angeles odbędzie się doroczna ceremonia połączona z koncertem - Loudwire Music Awards.
REKLAMA

Loudwire to internetowy magazyn zajmujący się muzyką hard rockową i heavy metalową. Jest własnością Townsquare Media, swoją działalność rozpoczął w 2011 roku. Co roku magazyn organizuje wydarzenie zwane Loudwire Music Awards , gdzie ludzie odwiedzający witrynę mogą głosować w specjalnie przygotowanych ankietach.

REKLAMA

W tym roku zostanie odznaczony, między innymi, członek Black Sabbath Tony Iommi. Organizatorzy uhonorują go nagrodą Courage , która jest docenieniem jego muzycznej produkcji oraz odwagi przy walce z rakiem. Przypomnijmy, że w 2012 roku zdiagnozowano u gitarzysty chłoniaka nieziarniczego. Na szczęście obecnie jest w remisji. Nagroda, którą zostanie odznaczony Iommi zostanie nazwana jego imieniem i w przyszłości będzie przeznaczona dla kolejnych pokoleń odważnych artystów.

Do Tony'ego Immomi dołączą inni, np. muzyk, zapaśnik i aktor - Chris Jericho. Wstępna lista wykonawców zostanie ogłoszona 19 lipca. Tego samego dnia do sprzedaży trafią bilety oraz pakiety VIP na to wspaniałe wydarzenie. Szczegółowe informacje można uzyskać na oficjalnej stronie

Louwire Awards

.

REKLAMA

- Jestem podniecony, że odzyskam koronę największej gwiazdy rock'n'rolla - powiedział Jericho. - Loudwire Music Awards będzie największą nagrodą w amerykańskiej historii heavy metalu! Są tu największe zespoły!

Czytelnicy magazynu Louwire będą zdecydować, kto zostanie zwycięzcą w różnych kategoriach, m. in. Album i Piosenka Roku . Początek głosowania odbędzie się 15 sierpnia. Każdy zwycięzca zabierze ze sobą oficjalne trofeum "Hand of Doom" - uformowana ręka Tony'ego Iommi.

- Ze wszystkich śmiesznych rzeczy, które zrobiłem w życiu, ta była kolejna - żartuje Iommi w oficjalnym oświadczeniu. - Zapytano mnie czy zrobię formę mojej ręki aby ludzie mogli być nagrodzeni. Byłem ... bardzo zaszczycony! Poproszono mnie, abym wsunął rękę do wielkiego wiadra wypełnionego kolorowym żelem. Wszystko szło dobrze, dopóki nie odkryłem, że nie mogę wyciągnąć ramienia! Moja ręka zaczęła się kurczyć i pomyślałem " O nie, dlaczego teraz?". W każdym razie po mocnym ciągnięciu, udało się. Odlew wygląda niesamowicie i tak bardzo szczegółowo, że nie mogę się doczekać żeby obejrzeć gotową nagrodę! Dzięki Louwire, co dalej?!

 
REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory